piątek, 1 lutego 2013

Codzienność

Cześć. Przepraszam, że nic tu wczoraj nie napisałam, ale tak na serio. Kogo może interesować życie kogoś innego skoro ma swoje. Opisuje tu każdy dzień, każdą najważniejszą chwilę w moim życiu. Nie nudzi wam się to? Znacie rozkład mojego dna prawie na pamięć. Chciałabym napisać o czym na temat, macie jakieś propozycje? 
Dobra, wracając do tematyki bloga; codzienności :)
Ogółem wstałam o 7:30, a do szkoły miałam na 8. Więc trochę lipa! No to musiałam szybko się ubrać i coś zjeść. Na szczęście do szkoły ma jakieś 3 minuty. Na matmie pani oddawała sprawdziany z jednostek i pola. Dostałam 2, to baaardzo źle jak na mnie, bo z matmy wychodzi mi 5! Później mieliśmy historie i pisaliśmy prace klasową ze Starożytnego Rzymu, no to chyba dostane kolejną dwójkę. I będę musiała we wtorek poprawić xd A na samym końcu mieliśmy dwa wf. Masakra, mam jeszcze zakwasy od poprzedniego wf, a tu pani wyjeżdża z gimnastyką. Mieliśmy przewroty, skok przez skrzynie i stanie na rękach i oczywiście z moim szczęściem, musiałam się przewrócić stojąc na rękach i spadłam na prawe kolano. Strasznie mnie bolało, prawie płakałam z bólu :c Ale już koniec użalenia się nad sobą. 
Jutro idę z kuzynkami na jakieś tam zdjęcia, później przyjdzie do mnie Zuza i musimy zrobić projekt :)5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne fotki.
  Ja na szczęście już skończyłam gimnastykę na wuefie i bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ nie szło mi to za dobrze.
  Zapraszam
  my-world-lol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne zdjęcia:) obserwuję i zapraszam: http://przestrzenni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ladna jesteś ^^

  rubinowe-wino.blogspot.com
  Zapraszam na konkurs i linkowanie ! Za wszystko bardzo bardzo dziękuję ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne fotki a dzień bardzo ciekawy, ja to tam dwójkę z matmy chętnie bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No ja chodzę do klasy sportowej i codziennie mam 2 godziny wf :) Ale jak kocham wf więc dla mnie to nie problem :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

♥ Jesteś-skomentuj. Będę bardzo wdzięczna.
♥ Jeśli zaobserwujesz na pewno się odwdzięczę.
♥ Nie wstawiaj linku w komentarzu, za każdy odwdzięczam się dobrowolnie.


Każdy komentarz wywołuje u mnie uśmiech na twarzy :)